„CLEAN GAME“
loading...Please wait while content is loading.
„CLEAN GAME“

 

Švaraus žaidimo kampanija

Bendradarbiaudama su Tarptautinio olimpinio komiteto judėjimu ir Pasauline antidopingo agentūra, FIBA yra plačiai išvysčiusi kovą su dopingu ir atlieka dopingo testus savo rengiamuose turnyruose jau nuo 1989 metų.

Tęsdama pradėtą darbą, FIBA 2002-aisiais paskelbė tarptautinę antidopingo kampaniją, kurios tikslas informuoti visuomenę apie dopingo pavojus. Nuo pat kampanijos pradžios FIBA Švaraus žaidimo antidopingo judėjimas sėkmingai skleidė žinią apie grėsmes, susijusias su dopingu, taip prisidėdamas prie problemos sprendimo.
 
Tramplinas

2006-aisiais FIBA pristatė Švaraus žaidimo logotipą, kurį sukūrė prancūzų dizaino namai. Logotipe pavaizduotas piršto atspaudas su kampanijos šūkiu 15 kalbų. Kuriant ženklą siekta ne įspėti ar atgrasyti akcentuojant dopingo grėsmes, o patraukti jaunųjų krepšininkų ir sirgalių dėmesį teigiama žinute. Spalvingas, daugiakalbis ir novatoriškai atrodantis logotipas skatina krepšininkus iš viso pasaulio laikytis švaraus žaidimo principų. Naujasis judėjimo ženklas įvairiomis formomis – nuo lipdukų ant krepšinio lentų iki plakatų visose čempionato arenose – buvo pristatytas 2006 m. pasaulio čempionato metu Japonijoje. Apšilimo metu krepšininkai vilkėjo oranžinius judėjimo marškinėlius su naujuoju logotipu ir šūkiu.
 
Švaraus žaidimo simbolika

Per pastaruosius keletą metų švaraus žaidimo simbolika turnyruose ir už jų ribų tampa vis labiau pastebima. Sirgaliams, dopingo kontrolės pareigūnams ir palydovams buvo sukurti specialūs marškinėliai bei kita atributika. Nuo 2008-ųjų Švaraus žaidimo logotipą galima aptikti visuose turnyrų internetiniuose puslapiuose bei FIBA.com, o plakatus su Švaraus žaidimo simbolika buvo galima išvysti ir arenose, kuriose vyko FIBA rengiami čempionatai. Visai neseniai Švaraus žaidimo logotipas buvo įtrauktas ir į „EA Sports“ žaidimus „NBA Live“. Kasmet pasaulyje parduodama šimtai tūkstančių šio žaidimo kopijų, taip skleidžiant Švaraus žaidimo žinutę ir vaikams, ir augesnei auditorijai.

 

FIBA Clean Game Campaign Logo

 

FIBA Clean Game Campaign

 

Join 3x3planet.com now
FIBA Daily naujienlaiškis
Prenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk šviežiausias naujienas tiesiai į savo el. pašto adresą.
Patvirtinti
Prenumeruok
Nutraukti prenumeratą
2012 FIBA U17 World Championship Global Partners and Marketing Partners

DADU Logo Mantinga Logo TonySports Logo Toyota Logo Samsung Logo Vytautas